Black Friday Sale
ימים
שעות
דקות
שניות

משלוחים חינם לכל רחבי הארץ בכל קניה באתר מעל 200 ש"ח

תקנון אתר

תקנות החברה – הגדרות
1. האתר balionline.co.il
2. המוצרים – המופעים באתר מוצאים למכירה.
3. יום הספקת הסחורה – היום בו אגיע המוצר לבית הלקוח
*דואר רשום : עד 14-20 ימי עסקים באתם לדואר ישראל
*דואר שליחים(אקספרס) עד 2-4 ימים עסקים מיום ביצוע ההזמנה .
2 ימים עסקים , רק באזורים המצוינים” משלוחים והחזרות ” או לבירורים במייל arielorvak@gmail.com
4.כתובת למשלוח הדואר – לכתובת שהלקוח/ה ציינו ככתובת למשלוח ההזמנה
5. המועד המבקושת להספקת הסחורה – המועד אש צויין עי” המזמין/ה כמועד מועדף במעמד הקניה.
6. יום ביצוע ההזמנה – היום בו ישלח חברת האשראי את העיסקה שביצע/ה הלקוח/ה .
7.ימי עסקים – אינם ימי חול ראשון – חמישי לא כולל ימי שישי -שבת או ערבי חג או חול המועד.
8. ההזמנה שתשלח אחרי השעה 14:30 תטופל ביום שלמחרת.

כללי
1. האתר משמש כחנות וירטואלית למכירת נעלים ואביזרי אופנה המיובאים ע”י החברה ומנוהלים על ידה.
2. לכל שאלה ו/או הברהרה ו/או בירור ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה arielorvak@gmail.comאו בדף ” צור קשר ” באתר .
3. תקנון זה הינו הבסיס החוקי להזמנות וגלישה באתר והוא בלבד המסדיר את היחסים בין החברה לבין הגולש/ת באתר ו/או הזמין/ה דרך האתר .
4. כל המבצבע/ת הזמנה ו/או רכישה באתר מצהיר/ה כי עם ביצוע הפעולה היא/הוא קראו תקנון זה וכי היא/הוא מסכים/ה לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה וכי לא תיהיה לה/לו או לכל מי שמטעמו או מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או טביעה כנגד החברה ו/או לאתר ו/או למנהליה ו/או לעובדיה בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה .
5. אנו שומרים לעצמו הזכות לערוך או לשנות את התקנון מפעם לפעם ע”פ שיקול דעתנו הבלעדי ללא שום התראה או הודעה מוקדמת.
6. רישומי המחשב של החברה בלבד .
7. התמונות המצוגות באתר הינן להמחשה בלבד והינן מחיבות את הנהלת האתר .כן מוסכם ומובהר , כי החברה תשתדל לעשות את מיטב יכולותיה להציג בפני לקוחותיה תמונות מדויקות ככל האפשר.
8.החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הדגמים ו/או המוצרים שתמונותיהם מוצגים באתר .
9. החברה עושה כל שביכולתיה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר כי הלולים להופיע בו בתום לב אי דיוקים או שגיאות והחברה לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.
10.כל המחירים באתר מופעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים המחירים כוללים מע”מ עם הוא חל לפי הדין , ואינם כוללים דמי משלוח.
11. הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת על כך. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצע הוא המחיר שיתפרסם בעת השלמת תהליך ההזמנה .
12. אנו רשאים לקבוע מבצעים והטבות בכל עת ולבטלם לפי שיקול דעתנו ללא צורך בהודעה מוקדמת על כך .
13. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו בהמצאות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמאת טלפון סלולרי , מחשבי כף יד למניהם וכיוב”ב ). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת אינטרנט ובין אמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים .

הרשמה לאתר החברה וביצוע הזמנות דרך האתר
1. רכישת מוצרים תתבצע על ידי לקוח\ה רשומים באמצעות מילוי טופס הזמנה המופיע באתר.יובהר כי מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע הזמנה
2. הנהלת האתר לא תעשה בפרטי הלקוח\ה כל שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר ומהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש ורכישה אלה
3. על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה בגלל פרטים מוטעים, תחוייב הלקוחה בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים
4.עם ביצוע ההזמנה ע״י הלקוח\ה תבצע החברה בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ועם אישור ההזמנה ע״י חברות האשראי, תישלח הודעה על כך ללקוח\ה שהעסקה אכן אושרה.

ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים
1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק).
2. בידי המזמינה (ולא הנמענת) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן: כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
* ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר ללקוחה לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוחה הכספים ששילמה בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.
* במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה ולאחר קבלת הסחורה במחסני החברה, יינתן זיכוי כספי מלא. עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל. נעליים של מותגים חיצוניים יוחזרו אך ורק עם הקופסא המקורית. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי).
* החברה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הסחורה שמוחזרה.
* ניתן להחזיר את הפריט – שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התוויות מחוברת לאזיקון – תוך 14 יום מקבלתו.
* זכאות לזיכוי כספי מותנית בזמן של עד חודש (לכל המאוחר) מיום ביצוע העסקה באשראי/ PayPal.
3. לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.
4. אופן החזרת הפריטים – הלקוחה תשלח את הפריט חזרה לחברה ללא עלות משלוח, כפי שמפורט בדף המצורף לכל חבילה ומאפשר שירות דואר גוביינא על חשבון החברה.
7. מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל והלקוחה הביעה עניין להחזירם- החזרתם תתאפשר עד 7 ימי עסקים.
* החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש”ח.

אספקה ומשלוחים
1. אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות חברות שליחויות או באמצעות דואר רשום, במסגרת זמן ההספקה שהובטח במכירה.
3. במשלוחים באמצעות שליחים יבוצע תיאום מראש, טרם מסירת ההזמנה. החברה מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות תוך יומיים ליעד המבוקש. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מספקת לרוב חלקי הארץ תוך 3 ימי עסקים. במידה ומדובר על יישובים רחוקים – יישובי הערבה, אילת, יישובים מעבר לקו הירוק ויישובים ברמת הגולן – החברה לא תוכל להתחייב להגעה עד 3 ימי עסקים. במידה וכתובת המשלוח נמצאת ביישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, ההזמנה תישלח באמצעות דואר רשום.
4. משלוח בדואר רשום – זמן השילוח תלוי בדואר ישראל, אך ההתחייבות שלהם הנה עד 14 ימי עסקים לכל היותר.
5. בשירות julietta.online
זמינות השירות – ימים א-ה בין השעות 09:00-17:00 (בימי חול בלבד).
6. החברה אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות.
7. האפשרות להזמין מהאתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל או חברת המשלוחים. החברה רשאית אך לא מתחייבת לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה, בתיאום טלפוני מראש. לכן גם אם הזמנה כזו התקבלה ונקלטה במחשבי האתר, לא תהיה חייבת החברה לספקה.
8. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי.
9. ההזמנה תסופק לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות הלקוחה כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.
balionline.co.il
פרטי הרוכש ואבטחת האתר
האתר מאובטח בטכנולוגיה מהמתקדמות לאבטחת תוכן. הפרטים המוזנים למערכת נשמרים בה בסודיות, בעזרת שימוש בשיטות האבטחה ובמערכות הצפנה מתקדמות הקיימות כיום. העברת המידע מהמחשב האישי של הרוכש אל מחשבי החברה מתבצעת בתקשורת מוצפנת של האתר וחברות האשראי
בעת ביצוע הזמנה למוצרים המתפרסמים באתר, יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים כגון: פרטיו האישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכדומה (להלן: “המידע”) . החברה והאתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ”ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר או המבצעת אותם באופן שגוי.
עם ביצוע הרכישה באתר נותן הרוכש את הסכמתו שפרטיו האישים (כגון: שם, מספר ת.ז., כתובת דוא”ל וכדומה), יישמרו במאגרי המידע של החברה, והכול בהתאם להוראות הדין.
פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההזמנה ופרטי הרוכש, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן המקובל בסחר אלקטרוני. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט לחברת הסליקה וכרטיסי האשראי, וזאת על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש ובכפוף להוראות כל דין. כמו כן, החברה לא תעשה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום של הרוכש אלא לביצוע תשלום בגין עסקה ופרטים אלו לא יועברו לאף גורם אחר זולת לצורך זה, למעט בכפוף להוראות כל דין.
כאמור לעיל, החברה לא תעביר את פרטיו האישיים של הרוכש לגורם חיצוני לחברה, למעט אם תידרש לכך על ידי רשות מוסמכת מרשויות המדינה, או מכח צו שיפוטי, בהתאם להוראות כל דין.
על אף האמור לעיל, החברה תהא רשאית להעביר פרטיו האישיים של רוכש לצד שלישי במקרים בהם: הרוכש ביצע מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, הרוכש עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי הרוכש לצד שלישי, בכל מחלוקת או הליכים משפטיים, וכדומה.
עם ביצוע רכישה באתר מצהיר הרוכש כי הוא יודע שהקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית וכי נגד מוסרי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם.
החברה תהא רשאית להשתמש בפרטיו האישיים של הרוכש, ללא זיהוי הרוכש הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים וזאת ללא צורך בקבלת הסכמת, במתן פרטיו נותן הרוכש את הסכמתו לכך.
הרוכש מצהיר כי הוא מודע לכך שמאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של החברה להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע השמור. אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי החברה ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לרוכש, במישרין או בעקיפין, כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה עקב כך כלפי החברה ו/או מי מטעמה.
החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב- “עוגיות” (“cookies”) על מנת לספק לרוכש שירות מהיר ויעיל ולחסוך מהרוכש את הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר.
פרטי כרטיס האשראי של הרוכש לא ישמרו במאגרי המידע של החברה.
תודה וקנייה מהנה

1

מומלץ להתחבר או להירשם למועדון הלקוחות כדי להרוויח נקודות ולממש אותם בכל קניה! התחברות/הרשמה

X

0
    0
    עגלת קניות
    עגלת קניות ריקהחזרה לחנות